Natiunea MMA

Cele mai importante lupte de MMA anuntate in ultima saptamana in lume
07/08/2012

Tim Sylvia vs. Andrei Arlovski, One FC 5 “Pride of a Nation,” Aug. 31, Quezon City, Philippines

Pavel Kusch vs. Chris Fields, CWFC Fight Night 7, Sept. 1, Amman, Jordan

Kyle Noke vs. Charlie Brenneman, UFC 151 “Jones vs. Henderson,” Sept. 1, Las Vegas

Tim Means vs. Abel Trujillo, UFC 151 “Jones vs. Henderson,” Sept. 1, Las Vegas

Isao Kobayashi vs. Tatsunori Tanaka, Pancrase “2012 Neo-Blood Tournament Finals,” Sept. 1, Tokyo

Cub Swanson vs. Charles Oliveira, UFC 152 “Benavidez vs. Johnson,” Sept. 22, Toronto

Dan Miller vs. Sean Pierson, UFC 152 “Benavidez vs. Johnson,” Sept. 22, Toronto

Matt Hamill vs. Roger Hollett, UFC 152 “Benavidez vs. Johnson,” Sept. 22, Toronto

Walel Watson vs. Mitch Gagnon, UFC 152 “Benavidez vs. Johnson,” Sept. 22, Toronto

Kazuyuki Miyata vs. Erzan Estanov, Rings “Vol. 2,” Sept. 23, Tokyo

Eric Prindle vs. Thiago Santos, Bellator Fighting Championships 75, Oct. 5, Hammond, Ind.

Brett Rogers vs. Ruslan Magomedov, Bellator Fighting Championships 75, Oct. 5, Hammond, Ind.

Phil Davis vs. Wagner Prado, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Jussier da Silva vs. John Dodson, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Rob Broughton vs. Matt Mitrione, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Mike Pierce vs. Aaron Simpson, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Darren Uyenoyama vs. Louis Gaudinot, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Carlo Prater vs. Marcus LeVesseur, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Josh Neer vs. Justin Edwards, UFC on FX 5 “Browne vs. Bigfoot,” Oct. 5, Minneapolis

Eddie Alvarez vs. Patricky Freire, Bellator Fighting Championships 76, Oct. 12, Windsor, Ontario

Diego Brandao vs. Joey Gambino, UFC 153 “Aldo vs. Koch,” Oct. 13, Rio de Janeiro

Luiz Cane vs. Chris Camozzi, UFC 153 “Aldo vs. Koch,” Oct. 13, Rio de Janeiro

Demian Maia vs. Rick Story, UFC 153 “Aldo vs. Koch,” Oct. 13, Rio de Janeiro

Gleison Tibau vs. Francisco Trinaldo, UFC 153 “Aldo vs. Koch,” Oct. 13, Rio de Janeiro

Gabriel Gonzaga vs. Geronimo dos Santos, UFC 153 “Aldo vs. Koch,” Oct. 13, Rio de Janeiro

Rich Franklin vs. Cung Le, UFC on Fuel TV 6 “Franklin vs. Le,” Nov. 10, Macau

Mark Hominick vs. Pablo Garza, UFC 154 “St. Pierre vs. Condit,” Nov. 17, Montreal

Francis Carmont vs. Tom Lawlor, UFC 154 “St. Pierre vs. Condit,” Nov. 17, Montreal

Sursa




magazin de tricouri mma k1 fight rei fight club - club de mma mures mma fan troops - articole sportive clubul sportiv one heart brasov real combat fight club

home    despre    istoric mma    clasamente luptatori    mma in romania    video    stiri    forum    contact    site map
web design softconcept    electronic components    pizzerie mures   

Copyright © 2009-2012 Natiunea MMA